Sizin hâlâ bir web siteniz yok mu?
Hedefiniz; ürün ve hizmetlerinizi dış dünyaya açmak ve yeni müşterilere ulaşmak olmalı.
Web sitenizi prefesyonel bir ekiple hazırlamak ve güncellemek için bizi arayınız.
0(212) 267 02 92
 

Kurumsal 

       SilokonWEB, kurum, firma ve bireylere internet hizmetleri vermek amacıyla oluşturulmuş bir platformdur. 20 yılı aşkın sektör tecrübesi, uzman kadrosu ve geniş ürün ve hizmet yelpazesi ile modern ofisinde faaliyetlerinde devam etmektedir.

       Gelen talepler titizlikle değerlendirilmekte olup etik ve genel kabul görmüş ahlaki değerler gözetilerek kabul edilmektedir.

       SilikonWEB bünyesinde; web tasarım, alan adı tescili, alan adı danışmanlığı domain), web sitesi barındırma (hosting), e-ticaret altyapısı, arama motoru optimizasyonu, internet reklam, e-katalog, grafik tasarım, görsel animasyon, özel proje yazılım üretimi, kurumsal kimlik çalışması, güvenlik yazılımları bulunmaktadır.

       Farklı sektörlerde özgün, estetik ve çağdaş tasarımlar üreten SilikonWEB internet dünyasındaki tüm gelişmeleri yakından takip ederek kendini sürekli geliştirmektedir. Bu sayede yakalanan ivme ile sürekli yeni müşteri sayısı artmaktadır.

       Tercihlerinde SilikonWEB markasını seçen tüm değerli müşterilerimiz memnuniyetlerini yeni müşteri referansları ile bize ileterek bizi onurlandırdıklarını görüyor ve bizi mutlu eden bu enerji ile kalitesi onaylanmış daha iyi hizmetler üreteceğimizi taahhüt ediyoruz.


Anasayfa|Kurumsal|Hizmetlerimiz|Referanslarımız|İletişim

silikonweb